• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фрцолор Парови Нелизгачки Градинарски Ракавици Градинарски Работни Ракавици Дишечки Работни Ракавици Во Дворот

Фрцолор Парови Нелизгачки Градинарски Ракавици Градинарски Работни Ракавици Дишечки Работни Ракавици Во Дворот

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Дали секогаш ги повредувате рацете кога работите градинарска работа? Дали барате пар издржливи и сигурни градинарски ракавици? Ако одговорот е да, треба да ги погледнете нашите производи. Нашите градинарски ракавици изработени од врвни материјали, со одлична издржливост и флексибилност, можат добро да ги заштитат вашите раце. Погоден за различни внатрешни и надворешни работи, совршен за градинарство, домаќинство, риболов, уредување, САМ, итн. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : Полиестер, пвц. - Големина : 22, 00Х12, 00Х0, 70см/8, 65Х4, 72Х0, 28ин. - Градинарските ракавици изработени од врвни материјали, со одлична издржливост и флексибилност, можат добро да ги заштитат вашите раце. - Ракавиците дишат и се растегнуваат, што е погодно за повеќето луѓе и удобно за носење. - Погоден за различни внатрешни и надворешни работи, совршен за градинарство, домаќинство, риболов, уредување, САМ, итн. -Дизајнирани со точки против лизгање, кои можат да обезбедат подобар стисок, ракавиците не се лизгаат, за да ја подобрат ефикасноста на вашата работа. - Има доволно количество работни ракавици кои можат да ги задоволат вашите дневни потреби за замена, многу прифатливи. 10 € Пара Ракавици. Градинарските ракавици изработени од врвни материјали, со одлична издржливост и флексибилност, можат добро да ги заштитат вашите раце. Ракавиците дишат и се растегнуваат, што е погодно за повеќето луѓе и удобно за носење. Погоден за различни внатрешни и надворешни работи, совршен за градинарство, домаќинство, риболов, уредување, САМ, итн. Дизајнирани со точки против лизгање, кои можат да обезбедат подобар стисок, ракавиците не се лизгаат, за да ја подобрат ефикасноста на вашата работа. Има доволно количество работни ракавици кои можат да ги задоволат вашите дневни потреби за замена, многу прифатливи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ