• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каранфил Розова Цвет Фрли Перница Покритие Мајка Љубов Перница Случај За Троседот Кауч

Каранфил Розова Цвет Фрли Перница Покритие Мајка Љубов Перница Случај За Троседот Кауч

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Мешавина од полиестер и Полиестер Издржлив и ПОКВАЛИТЕТЕН : Изработен Од полиестер што може да се пере во машина, удобен и мек допир, без крварење, избледување или расипување НА машината ЗА ПЕРЕЊЕ : машинско перење во ладна вода одделно, нежно циклусирајте само, не избелувајте. Останува исто и како ново, по секое миење лесно ДА СЕ ОБЛЕЧЕ : координирано невидливо/скриено затворање на патент Во Боја за елегантен изглед, супер лесно да ја набиете перницата/филер во оваа корица карактеристики : Добредојде на гостите во вашиот дом со оваа уникатна, сезонска покривка за перници. Нема Вметнување или Полнење. Материјал : 100% Полиестер Одлично за ДОМАШЕН ДЕКОР : ултра мекост чувство, носи топол и модерен изглед во вашиот дом декоративен, дневни соби, постелнина, софа, кауч, фрлање, стол, спални соби, канцеларии итн Каранфил Розова Цвет Фрли Перница Покритие 12 х 20 Инчен Мајка Љубов Перница Случај За Софа Каучот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ