• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Милуксас Плус Големина Џумезуит За Жени Дозвола Жените Лабава V-Вратот Краток Ракав Печатење Џебови Комбинезон Кратки Долги Панталони Морнарица 10

Милуксас Плус Големина Џумезуит За Жени Дозвола Жените Лабава V-Вратот Краток Ракав Печатење Џебови Комбинезон Кратки Долги

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Повод : Запознавање, Забава, Свадба, Вфор работа,Излегување,Секојдневно носење,Забава,Плажа, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Стил : Совршен како улична облека, носење одморалишта, секојдневен комбинезон, моден Комбинезон, Комбинезон За Пролет, Лето, Aut итн.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце.Материјал : Полиестер.Обичните Жени Мода Лабави Џебови За Печатење Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Комбинезон Кратки Долги Панталоникарактеристики : Карактеристики : Лабави Панталони,Џампсуи,Краток Ракав,Секојдневна Облека, улична облека. надвор од рамото и тенок фит ве прави елегантни во лето.71" Должина : 150cm/59. Еве ги вашите омилени панталони со плус големина, вклучувајќи големини 2 XL, 3 XL, 4 XL и 5 XL, кои ви овозможуваат доволна удобност во горниот дел од телото, што го прави да изгледа потенок и удобен за носење во секојдневниот живот. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Оваа активна облека е доволно разноврсна за носење јога, како и разни други вежби, спортови, тренинзи и тренинзи, без разлика дали претпочитате возење велосипед, трчање или пешачење. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. карго панталони дозвола за жени, ленени панталони за дозвола за жени,дозвола за карго панталони,дозвола за јога панталони,дозвола за жени за панталони. Погодна Пригода : Совршена За фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Одговараат За Лето и Пролет.06" жени панталони дозвола под 1 10,жените плус големина панталони дозвола.91" Ракав : 14.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ