• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Помпотопс Мраз Решетка Силика Гел Мраз Бо Храна Одделение Фрижидер Артефакт Стоки Домаќинство Мал Мраз Бо Со Покритие

Помпотопс Мраз Решетка Силика Гел Мраз Бо Храна Одделение Фрижидер Артефакт Стоки Домаќинство Мал Мраз Бо Со Покритие

 
DEN 1208.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Мраз решетка силика гел мраз кутија храна одделение фрижидер артефакт стоки домаќинство мали мраз кутија со корица продажба точка : ЕКОНОМСКИ : Еднократно, лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.ПРАКТИЧНО : Погоден За правење сладолед, чоколадо, торта, etc.Do не користете жичана четка или абразивен прав за чистење, за да избегнете гребнатини на садот за мраз. Немојте директно со силен детергент во садот за мраз подалеку од кородирање,садот за мраз не е близу до изворот на пожар и високата температура, не може да се стави во микробранова печка доспецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : PPSize : 11, 5x7x4cmpackage Листа : 1x кутија за мраз овој производ е погоден за дома, домаќинство, дом, кујна, ресторан, забава итн. Нашите производи ви овозможуваат да уживате во поудобен и поудобен живот. Изработени од висококвалитетни материјали, нашите производи се исклучително издржливи и лесни за употреба. Можете сами да го користите или да го дадете на пријатели или роднини. Тоа е задолжителен производ за домашен живот. Задоволителна услуга : Ако имате какви било прашања, можете да ни испратите е-пошта, ние ќе одговориме во рок од 48 часа и ќе го решиме проблемот за вас.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ