• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лагуна гроздобер машка лента за пливање во боја

Лагуна гроздобер машка лента за пливање во боја

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајнирани со удобност и стил на ум, овие табли од Лагуна се чекор напред од вашата просечна облека за пливање со ладно, гроздобер инспириран печатење, лагер за удобност и удобни странични џебови. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување, седи на половината, дополнителна просторија преку седиштето 7”. Затворање : Еластична половината со внатрешни работи. Ockебови : Заден џеб со кука и лента за јамка. Карактеристики : лагер за удобност, асортиман на печатење, UV 50+ заштита. Гроздобер инспирирани стебла за пливање за мажи Лагуна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ