• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Појас за ланец на ланец, розов и златен ремен на ланци, се префрли

Појас за ланец на ланец, розов и златен ремен на ланци, се префрли

 
DEN 256.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сакате нешто да додадете во вашата облека што ќе даде изјава оваа сезона? Проверете ги нашите ремени на ланецот на лажички! Со разни бои и метали што треба да изберете, ќе имате избор како да ја направите вашата облека за облека! Земете еден за себе и земете еден како подарок, а вие и вашите пријатели ќе бидете поставени и модерни ова лето! Направено од метал, во големини на возрасни за жени. Појасниот појас од лажичка е подготвен да биде додаток на летото, во кој има забавна шема на ланци-врски со мешавина од синџири од сребро и златен тон плус обоени врски за додавање одлична текстура и сјај на секој изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% метал. Грижа : Само место чисто. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затегнете го затворачот. Карактеристики : бучен златен тон или синџир со сребрен тон со обоени врски . лажички бучен ланец за поврзување. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ