• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ДизајнАрт „Мос Агат забележан“ Камен Дувет Покрив

ДизајнАрт „Мос Агат забележан“ Камен Дувет Покрив

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Димензии на кралицата : . - Реверзибилно : Бр. Овој елегантен апстрактен дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без микрофибер без брчки, гарантирајќи пријатна и освежувачка соништа цела ноќ и 2 Шамс . комплетот за кревети се состои од : . - Стил : Современ и современ апстракт. вистинските утешински инсерти и инсерти за перници се вметнувања во перници се не се вклучени. Елегантните и меките бои се трендовски и забавни за осветлување и ажурирање на вашата спална соба . Tumble Dry Sway.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ