• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Удобност од Brinley Co. Womensенски дополнителен широк лента за возење на каиш

Удобност од Brinley Co. Womensенски дополнителен широк лента за возење на каиш

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Време е да додадете уште еден багажник за возење во вашиот плакар! Дополнителното широко подигање на телевизорот од Brinley Co. е сè што ви треба во багажникот од средното теле издигнување до потресеното боење и удобност за удобност на мемориската пена. Дополнителна широка опција за теле се додава во овој багажник за уште поголемо совршенство, а додадениот дизајн на слоеви и тока на зачините на глуждот доживува класичен багажник за возење. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ