• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Општа ултра тенка батерија црна

Општа ултра тенка батерија црна

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Општа ултра тенок батерија со батерии црна ултра преносна моќност насекаде! Уживајте до 1 целосна наплата за вашиот паметен телефон додека сте во движење! Вклучениот кабел за полнење наплата на батеријата и потоа може да се користи за полнење на повеќето уреди за микро-USB. За други уреди, користете го вашиот стандарден кабел за USB синхронизација/полнење (не е вклучен). Вклучено : 1 батерија, 1 кабел за полнење со микро-USB. Универзална USB компатибилност, висок капацитет на енергија, ултра-преносна моментална моќност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ