• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сандуски 46 W 24 D 78 H 5-полица за складирање со електронска рачка без клучеви, бела

Сандуски 46 W 24 D 78 H 5-полица за складирање со електронска рачка без клучеви, бела

 
DEN 3664.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кабинетот за складирање Sandusky со електронска рачка без клуч обезбедува сигурно безбедно складирање во вашата гаража, подрум, работилница, канцеларија или каде и да ви треба простор за складирање што може да се заклучи. Доколку некогаш ви треба пристап до итни случаи, кабинетот исто така вклучува и надворешен пакет на батерии и скриено заклучување на заклучување до кој може да се пристапи со клуч за итни случаи. Овој кабинет за складирање на челик со тешки мерачи има стабилен дизајн со 3 шарки на секоја врата за да бидете сигурни дека вашето домаќинство или предмети на работното место се безбедни и безбедни. Овој кабинет лесно може да се прилагоди за да одговара на вашите уникатни потреби за складирање со 4 полици кои се прилагодуваат во 2 "зголемувања и можат да поддржат до 230 lb рамномерно дистрибуирана тежина. -Кабинет за складирање на челични полици со електронско заклучување без клуч, бел : Тешкиот мерач челик ги исполнува стандардите за полици ANSI/Bifma. 230 lb по капацитет на полица (рамномерно дистрибуиран); 1.150 lb Вкупен капацитет. Завршувањето на облогата со овластен прав од Greenguard Golds се спротивставува на 'рѓа и корозија. Систем за заклучување на електронски кодирани со клуч. Заклучувањето може да се програмира со 2 лозинки : 6-цифрена лозинка на администраторот и 4-цифрена лозинка за корисникот. Тастатурата води евиденција за ден, датум и време на кога се пристапила на кабинетот. Надворешен пакет на батерии и клуч предвидени за итен пристап. 3 комплети шарки на секоја врата. Големина : 46 "w x 24" d x 78 "ч. Бродовите целосно собрани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ