• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Miabella accentенски дијамантски акцент Стерлинг сребрен бесконечен ветувач

Miabella accentенски дијамантски акцент Стерлинг сребрен бесконечен ветувач

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Измешан со сјај, овој прстен е вреден додаток на секоја колекција на накит. Камења поставени од пронг. Зачудувачки и врвен потсетник за тоа колку се грижите, овој исклучителен прстен е сигурен дека ќе ги воодушеви и импресионира сите што го гледаат. Дијамант. Април Април.Направете ја да се чувствува како принцеза со овој прстен за ветување за ветување за бесконечност во мијабела дијамант. Боја на дијаманти : H-I. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Ширина на опсегот : 1,4мм. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ