• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Француски тост девојки прилагодливи половината под коленото карирано плетено здолниште

Француски тост девојки прилагодливи половината под коленото карирано плетено здолниште

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Со полирани сеопфатни плети и класичен изглед, ова разноврсно здолниште е задолжително основно и надвор од училницата. Дизајнирано со должина под коленото, заврши со удобно прилагодување на половината. Сите околу постојаните плети. Скриен страничен патент за лесно затворање. Слепи полите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ