• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација Девојки со долг ракав со четкање со пресврт, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки со долг ракав со четкање со пресврт, големини 4- & плус

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатен преден пресврт на овој врвен долг ракав од Wonder Nation носи без напор стил и утеха на нејзините секојдневни облеки. Продаден исклучиво на. Материјал : 80% рајон/17% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за пресврт на полите; Супер-мека четкана ткаенина. Девојките го четкаа врвот на пресврт од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ