• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бука-орев Натуралс Суперблендс фаза 3, морков пченка и пилиња за бебиња, тегла Оз

Бука-орев Натуралс Суперблендс фаза 3, морков пченка и пилиња за бебиња, тегла Оз

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бејко-орев натуралците Храната за бебиња е направена со вистински состојки, нежно варена. Во овој не-ГМО проект потврден од фаза 3 бука-оревска природа Супербленд Ние користиме вистински моркови, пченка и грабанцо грав за да испорачаме 3 клучни хранливи материи потребни за раст : 2 грама протеини, 3 грама влакна, 3 грама здрави маснотии плус витамин , 30% дневна вредност на калиум. Како пире од фаза 3, бука-орев Натуралс Суперблендс морков, пченка и пилешко е идеално за бебиња 8 месеци и повеќе. Сите тегли за храна за бека орев се запечатени со вакуум за свежина. Оваа тегла може да се чува во фрижидер до 2 дена по отворањето. 10, 4 мл тегли. Фаза 3 : од околу 8 месеци и повеќе. Вистински состојки, нежно варени. Не-ГМО проект потврден. Ништо вештачко додадено. 3 Клучни хранливи материи потребни за раст. Состојки : морков, слатка пченка, пилиња, маслиново масло . Упатства : Слушајте поп кога се отвора. Не користете ако копчето е нагоре. Фрижидер по отворањето. Користете во рок од 2 дена.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ