• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Волна од A1HC Нов Зеланд волна 3in Прилагодлива органска памучна покривка за покривање BO конструкција, бела перница за спиење

Волна од A1HC Нов Зеланд волна 3in Прилагодлива органска памучна покривка за покривање BO конструкција, бела перница за спиење

 
DEN 1264.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е перница во перница направена со стерилизирани и хипоалергични научно измешани алтернативни микро влакна што се пополнуваат во внатрешна перница и трите внатрешни перници се ставаат во поголема перница која е ватиран и исполнет со чиста волна од новозеландски волна од 100 GSM. Перницата е прилагодлива, има надворешна перница и три мала внатрешна перница внатре, што ви овозможува да ја прилагодите висината и значајноста според вашата удобност и потреба; Само додадете или извадете ја внатрешната перница за да одговараат на вашиот избор. Перницата прилагодлива и мулти функционална. Внатрешните перници може да се користат и како перница за патувања/ деца. Опфатени во 100% органски памучен луксуз- затворен во најмекиот врвен квалитет Gots сертифициран 100% органски памук, што значи дека не биле користени штетни хемикалии или бои за време на производството на оваа ткаенина. Тоа е целосно безбедно за вашето лице. Ткаенината со перници е лесна и дише . Gusset & Zipper : Перницата има 2 -инчен густ за дополнителна удобност со рачно изработено сиво сатенско цевководици околу и скриен патент на една долга и една кратка страна за лесна употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ