• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства BB8458RUG Saarloos Волкдог Божиќ Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства BB8458RUG Saarloos Волкдог Божиќ Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства BB8458 RUG Saarloos Волк Куче Божиќ Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколирана Машина Перат Мемориска Пена Мат кој се одликува со раса специфични Saarloos Волфдог уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна украсна Подлога. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Машина За Перење бања или кујна мат. Овие уникатни бања душеци се совршени ЗА Р. в.бања килими, деца бања килими и како мала кујна килим. Оваа Врата Од Мемориска Пена е подлога против замор. Абсорбента мат и брзо сушење мат. Овој Тепих што може да се пере во Машина е брз во боја и ќе се спротивстави на избледување. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР. Прекрасното уметничко дело на подлогата дава шарена изјава за вашиот под. Совршена големина за употреба како тоалетна подлога, кујнски килим или подлога за капење. Ставете пред мијалникот во бањата или пред тоалетот мекиот кадифен врв на подлогата го прави дополнително удобен за вашите боси нозе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ