• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Плоштад Фрли Перница, 18

Плоштад Фрли Перница, 18

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Божиќ Деца Деца Фрли Перница покритие w Опционално Вметнете Лажица Цвет Додадете малку среќа во вашиот дом со слоевит светли бои и весели дизајни со перници за фрлање Лажица! Совршен за додавање личност и шема, измешајте ги и усогласете ги нашите отпечатоци и ткаенини за да создадете уникатни аранжмани за постелнина и седење. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Направено по нарачка. Лажицата нуди над 350.000 независни дизајни прилагодени печатени на перници и многу повеќе. Дизајнот на сликата ќе биде прикажан на предната и задната страна на перницата. Дизајн напред и назад со скриено затворање на патент. Дискретен скриен патент. Достапно во различни опции за ткаенина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ