• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Акустична Гитара Пикап Систем ЗА VT Опашка Ноктите Пикап EQ DIY Гитара Додаток

Акустична Гитара Пикап Систем ЗА VT Опашка Ноктите Пикап EQ DIY Гитара Додаток

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Акустична Гитара Пикап Систем ЗА VT1 Опашка Ноктите Пикап EQ DIY Гитара Додатокспецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Пикап Систем За VT1 Material : Метал + Пластика Боја : Како Слики Прикажани Тежина : Прибл. 66.0 g Battery : 9 V Батерија (не се вклучени) Пакет Листа : 1 x VT1 Пикап1 x Батерија Пакет1 x Батерија Кабел1 x Опашка Ноктите Кабел1 x Кабел Клип1 x Рачна Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Со индикатор за ниска батерија. Пред - жичен пикап, нема потреба од заварување, приклучок и игра. Комбинирана кутија За Батерии со предзасилувач. Изработени од метал и пластика, издржливи во употреба. Систем за пикап дизајниран специјално ЗА ВТ1. Одличен додаток ЗА гитара ЗА музички инструменти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ