• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ренесансна Торма Апстрактна Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 5'8'

Ренесансна Торма Апстрактна Волна Површина Килим, Сина Слонова Коска, 5'8'

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Големина : 5 'х 8'. Елегантно дизајниран, секој килим обезбедува удобност и луксуз за да го надополни вашиот стил. Висина на купот : 0,25 инчи. Идеален избор за семејната соба, дневната соба, дувлото или главниот апартман. Современи Стилизирани Подни Облоги. Рафинирани, но дрски, овие вешто рачно тафтувани волнени килими се направени со памучна подлога за дополнителна дополнителна удобност под нозете. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ