• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колективна Компресија Одговара На Истегнување Материјал Кратка Големина: XXL Влага Фитил

Колективна Компресија Одговара На Истегнување Материјал Кратка Големина: XXL Влага Фитил

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Колективни шорцеви за Велосипеди ВО ПСК имаат технологија на истегнување и се направени со ткаенина за компресија за да одговараат на секоја големина на телото за секојдневна удобност или каква било активност. Овие класични шорцеви за велосипеди се дизајнирани со технологија за отстранување на влага и се одликува со мало лого НА ПСК. Карактеристиките вклучуваат и еластичен појас, ткаенина за компресија и еден џеб на задната страна на појасот. Може да се меша и да се совпаѓа Со Врвот На Градникот За Лого НА ПСК и Преголемиот Дуксер. Компресија Одговара. Влага Фитил. Џеб. Рашири Материјал. Големина на возрасни : XXL, упатства За Нега : Машина За Перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ