• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплет Божиќни Пижами Што Одговараат На Семејството, Зелен Принт На Новогодишна Елка Со Тркалезни Врвови На Вратот Со Долги Ракави + Панталони Облека За Спиење

Комплет Божиќни Пижами Што Одговараат На Семејството, Зелен Принт На Новогодишна Елка Со Тркалезни Врвови На Вратот Со Долги

 
DEN 173.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Рантрон од пазарот На Џојбај.Задолжителен комплет Божиќна семејна пижами за среќен Божиќ!. Вреди да ја пробаме нашата Кајцр пижам!. Имаме повеќе 500 божиќ тематските пижами, па има нешто за секого!. Спецификации : . Материјал : 95% Полиестер и 5% Спандекс. Боја : Бела. Големина : . Женска Големина : S/M/L/XL. Машка Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Детска Големина : 3-4 Години/4-5 Години/5-6 Години/7-8 Години/9-10 Години/11-12 Години/13-14 Години. Големина На Бебето : 3-6 Месеци, 6-9 Месеци, 9-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци. Пакет листа : . Постави : 1. 1 х Врвови. 1 х панталони. Или. Постави : 2. 1 х Бебе Комбинезон. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. 2. Поради осветлувањето и мониторите, постои мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Божиќни семејни пижами, изработени од 95% полиестер и 5% спандекс, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, лесна и дише, пријателска и за децата и за возрасните. Карактеристики : Семејство појавување На Пижами Божиќ, цртан филм зелена чудовиште & елка печатени, долги ракави круг вратот врвови, во комбинација со еластична половината панталони, бебе ромпер. Стил : Божиќните пј, Божиќниот стил и слатките цртани принтови ги прават совршен избор за семејна фотографија и собири. Прилика : комплетот за појавување Семејни облеки е погоден За Божиќ, семејни собири, фотографирање, празнични забави, роденденски забави, тематски ноќи, Новогодишни И други прилики. Исклучителен подарок : не само што нашите Пижами се совршени За Божиќ, туку прават и одличен подарок за сезоната на празници. Изненадете ги вашите најблиски со збир на соодветни семејни пижами и создадете спомени што ќе траат цел живот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ