• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чад Пуловер Дуксер Жени Мажи Хараџуку Хипхоп Џемпер Со Качулка

Чад Пуловер Дуксер Жени Мажи Хараџуку Хипхоп Џемпер Со Качулка

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите?2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см difference Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : XXL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : XXXL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cmproduct тип : HOODIE BACKWOODS Чад Пуловер Качулка Жените/Мажите Harajuku Хипхоп Маскирана Џемпер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ