• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
За Форд Мазда Меркур . Комплет Линии За Сопирачки Преден Возач И Патнички Пар

За Форд Мазда Меркур . Комплет Линии За Сопирачки Преден Возач И Патнички Пар

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Тип На Фитинг : Директна Замена.КОМПЛЕТ-CE150. Пакет Листата : Да. Вклучени Ставки : (1) Странична Сопирачка На Совозачот [Напред Десно] (1). Заден Тапан2002 - 2007 Б4000 База 4ВД98 - 2000 Б4000 СЕ 4-ТРКАЛА АБС, 4 WD2003-2007 Б4000 СЕ 4 WD2001 Б4000 СЕ 4 WD, 10 инчи. Име На Дел : Линија На Сопирачките. Од 2000 година, Оддалечените Делови го снабдуваат автомобилскиот резервен пазар со висококвалитетни делови за замена на сопирачките произведени и проверени ВО објекти на ниво НА ОЕМ, во куќата, премиум, дизајнот на хардвер опфаќа широк спектар на увоз и домашни марки и модели обезбедува сигурно вклопување и заштита од истекување на белешките локација : предна, Лева И Десна количина продадена : Комплет од 2 белешки : комплет компоненти-2 Сопирачки линијасостојба : Новлокација : лево или десно, предкомпатибилен со следниве возила : ford96-2001 explorer2003 explorer (подмодел : xls,xlt) 2-door2001, 2003 explorer sport2002 истражувач спорт база 2-door2001 - 2005 Истражувач спорт Trac2001-2005 ренџер Еџ 4wd2005-2006 ренџер fx4 4wd98 ренџер поздравниот 4-тркало abs, 4wd2006 ренџер спорт 4wd2004 ренџер тремор 4wd2001-2006 ренџер (подмодел : xl, xlt) 4wd2003 ренџер (Подмодел : Работ, Xl, Xlt) 4-Тркало abs, Rwd, со Предната Торзија Бар Пролет, 10 во. Заден Тапан2007 Ренџер (подмодел : FX4, Спорт, XL, XLT) 4 WD, До 5/0798-2000 Ренџер (подмодел : XL, XLT) 4-ТРКАЛА ABS, 4 WDMazda2005 B3000 4 WD2002 B3000 База 4 WD2001 B3000 SE 4 WD, 10 in. Размена На Дел Број : 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996. Прилагодено Пакет : Да.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ