• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Општа Проверка Карирана Фланелна Нелизгачка Подна Подлога 20х31, 5во

Општа Проверка Карирана Фланелна Нелизгачка Подна Подлога 20х31, 5во

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Генералниот Проверувач Карирана Фланелна Нелизгачка Подна Подлога е изработена од висококвалитетни полиестерски влакна со фланелна површина и пластично дно од неткаен материјал. Тој е дизајниран да биде лесен за чистење, едноставно истресете ја нечистотијата и отстранете го снегот, калта, песокот, тревата, лисјата и прашината од чевлите и чизмите. Умерената дебелина гарантира дека подлогата не се заглавува под вратите, истовремено обезбедувајќи издржливост и удобно чувство на стапалото. Пластичното дно со нелизгачки точки обезбедува стабилност и безбедност. Оваа подна подлога е погодна за внатрешна и надворешна употреба, како што се пред влезот, кујната, спалната соба, просторијата за перење, бањата, дневната соба, гаражата, канцеларијата, дворот и палубата. Додава декоративен допир во вашиот дом. Ве молиме имајте предвид дека поради различни методи на мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. Мат е рачно перат и не треба да бидат изветвени. Пакувањето НА ФБА е вакуумско компресирано, така што може да има некои набори, но тоа не влијае на употребата. Индивидуалното пакување не е компресирано. Висококвалитетен фланелен материјал. Абсорбента и не се лизга. Лесно за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ