• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чикаго Вајт Значи-Лого Ѕид Постер, 14.725 22.375

Чикаго Вајт Значи-Лого Ѕид Постер, 14.725 22.375

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународниот Млб Чикаго Вајт Сокс-Лого 17 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен МЛБ Чикаго Вајт Сокс-Лого 17 Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ