• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пимфилм Дуксери за Женска Улична Облека Дуксери Поштенски Удобно Сиво Л

Пимфилм Дуксери за Женска Улична Облека Дуксери Поштенски Удобно Сиво Л

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

37" Рамо До Ракав : 71см/27.03" рамо До Ракав : 76. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).95" Должина : 67см/26. Тежина на пакетот : 0г.31" рамо до ракав : 73. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ