• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мало Богатство Мало Девојче Руно Комбинезони и Комбинезони 2pk, Леопард Лак, Дете

Мало Богатство Мало Девојче Руно Комбинезони и Комбинезони 2pk, Леопард Лак, Дете

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Малку Богатство руно комбинезони се совршени за студени дневни излегувања. Нашите комбинезони со патент доаѓаат со прикачена хауба за да го одржат бебето топло и цврсто. Ребрестите манжетни се протегаат за да помогнат да останат на рацете и глуждовите на бебето. Тие вклучуваат симпатичен џеб за да ги задржите рацете на малиот дополнително топло! Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, овие костуми прават без врева, лесно искуство со облекување за да излезете надвор!. Мало Богатство Мало Девојче Руно Комбинезони и Комбинезони 2pk, Леопард Лак е одлично дете најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува два комбинезони со качулка, синдикални костуми, комбинезони. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ