• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стуфурхоме Анабел Вајт Еднокреветна Мијалник Бања Суета

Стуфурхоме Анабел Вајт Еднокреветна Мијалник Бања Суета

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Прифатете Го Рустикалниот Стил На Минатото На Америка со Прекрасна Единствена Суета Во Стилот на Фарма од Стафурхом.Дали ја ажурирате вашата бања, но сакате да го одржите рустикалното, класично чувство на шармантен Јужен дом? Потоа не гледајте подалеку Од Единствената Суета На Анабел од Стуфурхом. Класична суета со еден мијалник од 36 инчи со прекрасни детали и премиум фиоки со бавно затворање, овие прекрасни суети ви го даваат целиот шарм и удобност на класичната куќа на фарма, но со модерен, стилски изглед што ќе ви се допадне! Стајлинзи На Гроздобер Фарма-овие суети за бања од вистинско дрво од 36 инчи го карактеризираат рустикалниот шарм на јужната фарма комплетна со обликувани акценти. Единствен Порцелански Мијалник-Анабел има бела мермерна површина на врвот на белата завршница, комплетирана со поткопан мијалник направен од висококвалитетен порцелан. Премиум Предно Складирање-Секој кабинет за суета во гроздобер стил е опремен со кабинет и соодветни фиоки со бавно затворање, ви дава на вас и на партнерот многу разновидност на складирање. Класични Четкани Копчиња-Опремени со прекрасно четкани никелски копчиња, прекрасната чиста бела боја на Анастасија совршено одговара на декорот на бањата. Брза и Лесна Инсталација-Секоја плоча За суета Анабел е дизајнирана со претходно дупчени дупки, што го олеснува инсталирањето на вашите омилени стилови на брендот на славината. *Тапа и задни прскања не се вклучени. Карара Бел Мермер Врвот. Еден (1) Комплет Двојни Врати, Две (2) Фиоки Со Бавно Затворање, Продолжена Долна Полица.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ