• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кингстон Месинг ЦЦ13005ДЛК 1 2 ФИП 3 4 Црева Навој Агол Стоп Вентил Со Прирабница, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг ЦЦ13005ДЛК 1 2 ФИП 3 4 Црева Навој Агол Стоп Вентил Со Прирабница, Масло Нанесуваат Бронза

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Кингстон Месинг затворачките вентили се произведени според највисоките стандарди за квалитет кои нудат сигурни перформанси и супериорен квалитет со исклучителна вредност. Изградени да траат со лесно отстранлива рачка, овие вентили се дизајнирани да бидат без истекување со различни завршетоци кои се отпорни на корозија и покажуваат префинет изглед. Користете за да ја исклучите водата на изворот. Цврста месинг конструкција. Анти-заплени нерѓосувачки челик топката шема вентил. Операција со четвртина вртење. 1/2 "ФИП (12-14НПТ) х 3/4" црево нишка. Премиум боја заврши се спротивстави на оцрнување и корозија. Вклучува прирабница. Инсталира на било 1/2" ips никулец.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ