• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Перница Перница Троседот Покритие Дома Ден Декорација Капак Перница Постелнина Навлаки За Перници Сатен Перница Коса Свила Перница Перници За Деца Перница Сатен ?

Перница Перница Троседот Покритие Дома Ден Декорација Капак Перница Постелнина Навлаки За Перници Сатен Перница Коса Свила Перница

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

1 парчиња Футрола За Перница За Место На Софата, Кафуле, Библиотека, Продавница за Книги, Забава, Клуб. Лесно За Инсталирање : Координираното Скриено / Скриено Затворање На Патент Во Боја Носи Елегантен Изглед И Многу Е Лесно Да Се Вметнат Перници / Пломби Во Кутии За Перници. Грижа : Рачно Перење Или Миење Во Ладна Вода Во Нежен Циклус. Не Користете . Материјал : Материјал Од Полиестерски Влакна, Мек И Пријателски За Кожата, Не Избледува Или Носи, Може Да Се Користи На Отворено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ