• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дозвола Падот Фустан Жените Се Облекуваат Модерен Долг Ракав Божиќ Печатени Крзнени V-Вратот Подготви Назад Замав Фустан

Дозвола Падот Фустан Жените Се Облекуваат Модерен Долг Ракав Божиќ Печатени Крзнени V-Вратот Подготви Назад Замав Фустан

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

❀МАТЕРИЈАЛ ЗА ПАЛАТА : Полиестерска Супер мека и пријателска за кожата ткаенина,удобна, рачен допир и дише.Овој моден фустан со кратки ракави е летен Неопходен предмет.Жените Се Облекуваат Со Долги Ракави Божиќ Печатени Крзнени V - Вратот Повлече Назад Замав Dress Description : 1.It е многу погоден За Пролет И Лето3. Го Истакнува Вашето Шармантно Деколте, Покажува Поелегантно И Елегантно. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. ❀ЦВЕТНИ/БОХЕМИЈА/МОДЕЛИ на ПЛАЖА : овој цветен, Бохемија, здолниште на плажа, здолниште со кошула, здолниште со точки е фасцинантен фустан од соништата за секоја девојка.Стилските Детали Ве Прават Попривлечни Во Секоја Пригода.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Моделите додаваат тренд на ретро изгледот. Можете Лесно Да Го Облечете Со Потпетици и Накит За Полуформални Прилики или Да го Одржувате Лежерно Со Клинови, Сандали, Станови и Флопи Капа,едноставно и лесно се совпаѓа. Мет ЛЕСНО : овој секојдневен и модерен фустан има добра количина на истегнување,дише,допир на кожата, прави да се чувствувате добро.Женските фустани се изработени од меки ткаенини што дишат и се удобни за носење.Погоден за секојдневен, дневен, датум, канцеларија, бизнис, одмор,плажа,забава,парк, градина, Матурска, Деверуша, Вечер, Враќање Дома, Коктел. Сезона : Пролет,Лето : Женска Пригода : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака За Ракави : Црта Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА фустан ❀ИЗВОНРЕДЕН ДИЗАЈН : Уникатен стил на сечење И елегантно здолниште можат да го истакнат Крива на телото.Удобен материјал, погоден за различни прилик 4. Овој фустан дизајниран со слој, Додава Чувство Сладост.прекрасен материјал за жени. Нејзините секогаш прекрасни и елегантни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ