• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1984-Понтијак Фиеро Конектор За Сензор За Брзина На Возилото

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1984-Понтијак Фиеро Конектор За Сензор За Брзина На Возилото

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

1984-1988 Понтијак Фиеро Конектор За Брзина На Возилото БЕЛЕШКИ / Ц Електромагнетен Конекторцрн Завршеток2 Мандат. Злоупотреби Години : 1984 1985 1986 1987 1988се вклопува Мотори : Атрибути На Производот : Пол На Конектор : Машки Конектор Количина : 1 Темперамент Должина-инчи : 7 " Терминал Пол : Машки Термин Количина : 2 Термин Тип : Пин + Цилиндрична Жица Количина : 2 Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1984-1988 ПОНТИЈАК ФИЕРО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ