• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Овошје Од Разбој Машки Принт И Цврсти Боксерски Гаќички, Продолжени Големини, Пакување

Овошје Од Разбој Машки Принт И Цврсти Боксерски Гаќички, Продолжени Големини, Пакување

 
DEN 303.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Единственото нешто што треба да бидете расположени е повторно измислениот Плод на Боксерските Гаќички За Разбој. Секој детал вклучува нова иновација, сето тоа ќе ви помогне да го започнете денот со насмевка. На нашата долна облека и дадовме ремонт со нов дизајн на ногата што го отстранува возењето за да остане мазна под облеката и да ве одржува удобно во секоја ситуација. Новата мува има засилени шевови за подобрена поддршка, а појасот со кадифен грб е мек наспроти кожата. Големините 2 XL-3 XL имаат продолжени појаси кои ве одржуваат сигурни и пријатни, без стискање На Плодот Од Машкиот Разбој И Цврсти Боксерски Гаќички, Продолжени Големини, 4 Пакувања : 4 пакувања. Машки боксерски гаќи. Нозете не возат нагоре. Летаат и засилени рабови обезбедуваат дополнителна поддршка. Фитили влага. Кадифен поддржан појас. Вистинските бои може да варираат. Таг-слободен. Плод На Разбој Ставка Број 4ББ7ПСХ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ