• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sonic Boy Cosplay Hoodie и Џогери Облека Во Собата, 2-Парче, Големини 4-10

Sonic Boy Cosplay Hoodie и Џогери Облека Во Собата, 2-Парче, Големини 4-10

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оди, Соник, Оди! Вашето момче ќе биде подготвено за се Со овој прекрасен Звук Setот Косплеј 2-Парче Облека Во собата. Комплетен со маичка со качулка и соодветни џогери, овој комплет е токму она што му треба за секојдневна удобност и стил. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 1 врв и 1 пар панталони. Карактеристики на маичката : стил На Пуловер; прикачена хауба СО 3Д потполошки и уши; долги ракави; графички принт напред. Карактеристики на панталоните : стил На влечење со еластичен појас и врвка за дополнителна удобност; графички принт на полите со детали за контраст. - Сега, Сите Права Се Задржани. Соник Маица Со Качулка Одoo и Џогери за Момчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ