• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зимски Дуксери Xysaqa За Мажи Со Целосен Патент Дебел Дуксер Печатење Со Пруги Со Долг Ракав Активна Јакна Со Топла Обложена Облека Со Џебови

Зимски Дуксери Xysaqa За Мажи Со Целосен Патент Дебел Дуксер Печатење Со Пруги Со Долг Ракав Активна Јакна Со Топла Обложена

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

①Прилика : Одлично За секојдневно носење, спорт, секојдневна облека, работа, кампување, плажа, пешачење, на отворено итн. За најпрецизно вклопување, препорачуваме да проверите детално мерење пред купувањето.59" Рамо : 50cm/19. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 130cm/51.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ