• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
PwrON Компатибилен Ac Адаптер Полнач Замена За Toshiba Сателит L855-S L855-S Напојување PSU

PwrON Компатибилен Ac Адаптер Полнач Замена За Toshiba Сателит L855-S L855-S Напојување PSU

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Pwr ON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп, таблет, телефони и други електрични апарати.Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од IV-неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање . Полначите се сертифицирани со CE FCC итн.Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи-ние сме тука да ви помогнеме! Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Параметри : Влезен Напон. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В, 50-60 HZ.US приклучок. Флексибилност : Вкупно долги 10 стапки кабел за напојување ви ја обезбедуваат потребната флексибилност. Сертифициран Сеф : CE / FCC / Ro HS сертифициран / Краток спој, над струја и над заштита од напон. Што Добивате : 1 Компјутер Адаптер за Напојување / 12-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ