• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен Разбој Деко Матри Решетка Тепих Сива Слонова Коска 7' 1 10 Правоаголник Геометриски Крајбрежен Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Деко Матри Решетка Тепих Сива Слонова Коска 7' 1 10 Правоаголник Геометриски Крајбрежен Совршен За Дневна Соба

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете ред и софистицираност во вашиот дом со колекцијата Матрични Решетки. Сложените геометриски обрасци и даваат на колекцијата Матрични Решетки несомнено модерна, високотехнолошка атмосфера, додека ладните сиви и блуз позајмуваат софистицираност и ја спречуваат да биде препотентна. Високиот 1/2" купот додава дополнителна удобност совршен за спална соба или дневна соба. Сива и слонова коска геометриска шема област фрли килим. Машина ткаени килим карактеристики среден куп. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 7 стапки и долг 10 стапки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ