• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо Тркала 1: РК Далечински Управувач Бмв јас Бмв Спортски Автомобил-Сребрена

Чудо Тркала 1: РК Далечински Управувач Бмв јас Бмв Спортски Автомобил-Сребрена

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Автентичен и официјален бмв 1 : 14 скала далечински контролиран спортски автомобил.Преземете ја контролата врз неверојатна реплика од вистински живот НА bmw i8 со детална изработка и боење. Неверојатен фокус на дизајнот и надворешен и внатрешен за недопрено ниво за вашиот вкус за собирање или само хоби на брзи луксузни автомобили со далечинско управување! Фабрика Собрани и подготвени да ги преземат на патот со прекрасен дизајн и РК моќ! Карактеристики : 1 : 14 Скала на bmw i8 Високо Детален Ентериер и Надворешност во близина на идентичен со вистинскиот луксузен автомобил. Батерии Не Се Вклучени Фабрички Собрани Пакет Содржини : (1) Бмв I8 Автомобил - 5 Bat Батерии (1) Далечински Управувач - 2 Bat Батерии Recommended Препорачана Возраст : Af ' O ' o ' a '5+ Код На Ставка : Of' O ' BMWI814 S Wonder Тркала 1 : 14 Rc Далечински Управувач I8 Bmw Спортски Автомобил-СРЕБРЕНИ ТОНИ ЗАБАВА . Одлична забава за деца и обично станува нивна омилена играчка, рацете надолу. Гарантирано ќе биде тони забава!. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. Оваа играчка е лесна за употреба и е подготвена за играње веднаш надвор од кутијата. ПРИФАТЛИВА. Устојутлет нуди најдобра вредност за најдобра цена, секој пат и оваа играчка ќе го израдува вашето дете без да потроши богатство. НАСМЕЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ. Сакате да го насмеете вашето дете? Во Устојутлет нашите играчки се создадени имајќи го предвид детето. Затоа, насмејте ги денес со нашите најнови иновации во забавата. Устојутлет : БРЕНД НА КОЈ МОЖЕТЕ ДА МУ ВЕРУВАТЕ. Устојутлет прави над 2000 + играчки за деца, вклучувајќи с everything од rc автомобили, bmx велосипеди, плишани животни, кадифни играчки, интерактивни животни, кујнски комплети за играчки и секаков вид играчки што може да се замислат. Затоа, купете од бренд на кој можете да му верувате. Купете Устојутлет и секоја играчка доаѓа со нашата 100% Забавна Гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ