• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пумпа За Вода На Моторот

Пумпа За Вода На Моторот

 
DEN 2079.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мотор Пумпа За Вода Мотор Пумпа За Вода Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум. Одговара Изберете : 1990-1994 ПОНТИЈАК СОНЦЕ 4 Цил 2 Л 1982-1984 ПОНТИЈАК Ј2000 4 Цил 1,8 Л 1985-1986 ПОНТИЈАК СОНЦЕ 4 Цил 1,8 Л 1982-1986 БУИК СКАЈХОК 4 Цил 1,8 Л 1982-1986 ОЛДСМОБИЛ ФИРЕНЦА 4 Цил 1,8 л 1990 понтијак ЛЕМАНС 4 ЦИЛ 2 Л И Повеќе - Додадете Го ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ