• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Резервоари Без Ракави Против Вратот Ресни Без Грб Кристал Декор Мрежа Пролет Лето Камизоли За Жени

Женски Резервоари Без Ракави Против Вратот Ресни Без Грб Кристал Декор Мрежа Пролет Лето Камизоли За Жени

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : XS Биста : 84cm/33.07" Должина : 47cm/18.50" Големина : S Биста : 88cm/34.65" Должина : 48cm/18.90" Големина : M Биста : 92cm/36.22" Должина : 49cm/19.29" Големина : L Биста : 98cm/38.58" Должина : 50cm/19.69" од убави МАТЕРИЈАЛИ, Овој женски резервоар е мек, удобен и дише, убав за секојдневно носење.●РАЗНОВРСНИ ПРИЛИКИ}Овој резервоар е погоден за различни прилики, како што се теретана, јога, трчање или како секојдневна облека дома или на отворено.●ЛЕСЕН ЗА СПАРУВАЊЕ со ● едноставниот и класичен дизајн на овој резервоар го олеснува спарувањето со секое дно, како што се шорцеви, хеланки или фармерки, создавајќи стилски и трендовски изглед.●ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК}овој резервоар е одлична идеја за подарок за вашата мајка, сестра, девојка, сопруга или која било жена во вашиот живот која сака мода и удобност.●СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате, бојата може да варира од различен екран. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Прилики Стил : Лабава вклопуваат трендовски основни ками врвови. Погоден за плажа,одмор,викенд,одмор,запознавање, секојдневен секојдневен живот и многу повеќе. Натпревар : Убаво носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Овие резервоари, исто така, го прават убав подарок за секоја пригода. Без разлика дали барате подарок за роденден, божиќен подарок или едноставно сакате да изненадите некој посебен, овие врвови на резервоарот сигурно ќе бидат хит. Материјал : Мек и лесен материјал, Растеглива ткаенина, Удобни основни врвови за носење, Погодни за лето. Различни големини : за да ви овозможат подобро искуство со абење, овие женски резервоари за житни култури имаат различни големини за да изберете, соодветни за повеќето жени и девојки, можете внимателно да ги прочитате деталите за големината во следниот опис или на сликите за да добиете соодветна големина за себе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ