• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Клерол Ница Е Лесно Родена Црвена Трајна Боја На Коса, 2бг Природна Бургундска Црна, Комплет

Клерол Ница Е Лесно Родена Црвена Трајна Боја На Коса, 2бг Природна Бургундска Црна, Комплет

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Животот е за сите обидува нови искуства и чувство на вашиот најдобар. Па зошто да губите време на блага, рамна боја на коса? Затоа Клерол Ница Лесно Постојаната Боја на Коса ви дава 8 недели вистинска боја со три тонови на салони за мешавина од нагласувања и слаби светла. Супериорна природна боја на коса со 100% сива покриеност. Секој комплет вклучува Cc+ Colorseal Регенератор за заштита на бојата и хидратација за жив, здрав сјај.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ