• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Разновидност, ДВО94977476, Сума Врховен Тенџере Пан Детергент Рефил, Секој, Сина

Разновидност, ДВО94977476, Сума Врховен Тенџере Пан Детергент Рефил, Секој, Сина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Детергентот за садови има супер-концентрирана, високо-активна формула која нуди одлични перформанси за сечење маснотии за да ги пресечете вашите најмрсни тенџериња, тави и прибор за подготовка на храна. Густата, долготрајна пена работи за брзо отстранување на маснотиите и остатоците од храна од извалканите површини. Детергентот е совршен за индустрии во храна, образование, здравство, сместување и многу повеќе. Детергентот е дизајниран за употреба во Системот За издавање Optifill TM/MC (се продава одделно).Диверзеј Сума Врховниот Тенџере/Тава Детергент Полнење, 1 Секој (Количина) Постојано издава точни решение. Ја елиминира потребата за рачна доза. Нема трошоци за инсталација/опрема. Минимална обука. Лесен за употреба. Истури доказ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ