• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пренослива Хартија За Завиткување Од Алуминиумска Фолија Отпорна На Топлина -, Водоотпорна, Избледена, Хартија За Завиткување Чоколадо, Кујнски Материјали

Пренослива Хартија За Завиткување Од Алуминиумска Фолија Отпорна На Топлина -, Водоотпорна, Избледена, Хартија За Завиткување

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : Со задебелен дизајн, овие фолија хартија се исклучително силни и издржливи. Покрај тоа, тие не бледнеат лесно, немаат мирис и се многу безбедни за употреба.Усвојувајќи фина изработка, овие хартија од алуминиумска фолија се многу извонредни и имаат модерен изглед, што може да ги направи вашите бонбони, чоколадо и десерт повеќе attractive.It изработен е од материјал од алуминиумска фолија.Постојат големини на трес за ваш избор, вклучувајќи 8см, 9см, 10см.Оваа хартија од алуминиумска фолија е погодна за кујна, ресторан, дом, итн.Име на ставка : Бонбони Обвивкаматеријал : Алуминиумска Фолија Карактеристика : Удобен, Одделение За Храна, Лесен, Издржлив Детали За Големина : 8см Големина : 8см х 8см/3.15 "х 3.15" (Прибл.) 9см Големина : 9см х 9см/3.54 "х 3.54" (Прибл.) Големина 10см : 10см х 10см/3.94 "х 3.94" (Прибл.) Забелешки : ве Молиме да бидете љубезно забележани, наведениот производ се произведува и дистрибуира во странство и подлежи на законите на неговата земја на потекло.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 100 х Обвивки За Бонбони Со задебелен дизајн, овие фолија хартија се исклучително силни и издржливи. Покрај тоа, тие не бледнеат лесно, немаат мирис и се многу безбедни за употреба. Усвојувајќи фина изработка, овие хартија од алуминиумска фолија се многу извонредни и имаат модерен изглед, што може да ги направи вашите бонбони, чоколадо и десерт попривлечни. Изграден е од материјал од алуминиумска фолија. Постојат големини на трес за ваш избор, вклучувајќи 8см, 9см, 10см. Оваа хартија од алуминиумска фолија е погодна за кујна, ресторан, дом, итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ