• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Национална Компанија За Дрвја фт. Каролина Бор Тенок Дрво Со Јасни Светла

Национална Компанија За Дрвја фт. Каролина Бор Тенок Дрво Со Јасни Светла

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Секој ќе знае точно кога дедо Мраз пристигнува со Ова Одбројување До Божиќниот дигитален часовник. Кој Дедо мраз стои на едната страна од ѕидот на часовникот со зимзелено дрво попрскано со снег од друга СТРАНА, лед светлосните акценти блескаат насекаде. Ова парче, исто така, свири празнична музика и вклучува тајмер за ракување со функциите на светлината и музиката. За внатрешен или надворешен дисплеј. Мерките 34 "H x 40,5" L x 11 " D. Одбројуваат денови, часови, минути и секунди. Претходно осветлена со 18 ПРЕДВОДЕНИ светла. Игра осум празнични мелодии. Темпирана операција. ЛЕД светилките се енергетски ефикасни и долготрајни. За внатрешна или надворешна употреба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ