• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без агол Тркалезна Врвна Форма Среден Кафез За Птици

Без агол Тркалезна Врвна Форма Среден Кафез За Птици

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Без Агол Круг Врвот Кафез. "Без агол" тркалезен врвен дизајн. Подигнете ги вратите во стилот. 1 замав. 2 фидер врати. 2 чаши за хранење. 2 костуми. Пластични дното решетки. Отстранлив пластичен послужавник. Растојание од 1/2 инчи. Димензии : 13"L x 11"W x 18"HCornerless круг врвот дизајн. Подигнете ги вратите во стилот.1 замав. 2 фидер врати. 2 чаши за хранење. 2 костуми.Пластични дното решетки. Отстранлив пластичен послужавник.Растојание од 1/2 инчи. Димензии : 13 "Л х 11" В х 18 " хмодел бр : 1243-А1364-Д - р Имл Круг Круг Врвот Форма Птица Кафез - Медиум е совршен кафез за почетници или мали птичји групи. Една голема лизгачка врата нагоре и две дополнителни врати го прават хранењето и пристапот лесно ветровито како омиленото време на птиците. Две подвижни седала и замав со клип обезбедуваат уживање во кафез, додека пластичната долна решетка со мазно дно за лизгање ви овозможува да ги отстраните изметот без проблеми. Удобната горна рачка се удвојува како цврст висечки спој, така што можете да го закачите и овој кафез средно воздух со птиците во кои се сместени. Достапно во различни шарени завршетоци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ