• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Панталони Жени, Женски Летни Опуштени Еднобојни Вратоврски Еластичен Џеб Обични Шорцеви Панталони Црвени М

Панталони Жени, Женски Летни Опуштени Еднобојни Вратоврски Еластичен Џеб Обични Шорцеви Панталони Црвени М

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Забелешка!!! Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женилесноста на овие панталони ви дава слобода без да се чувствувате вкочането или непријатно.Со својата мека плетена ткаенина, овие дна ќе ве стоплат за време на ладилникот days.it е многу издржлив, лесно измиен и сушен.Стил : Без разлика дали сте модерна жена или елита на работното место, елегантната и бесплатна и лесна верзија е задолжителна за вашата гардероба.Повод : совршен е за плажа во пролет и лето, крајбрежје воumn и зима, одмори, патувања на плажа,лезии, атлетски и патувања. Тоа е вашата основна дневна облека во секоја сезона.Одговара : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ве Молиме обрнете внимание на половината и колкот.Што добивате : 1 х панталони изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Ова може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Повод : Совршен За улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Можете да го носите со што било во вашата гардероба, како што се секси маици, основни маици, кул јакни, секојдневни дуксери, високи потпетици и многу повеќе. Нега на облека : Редовно перење. Препорачај со студ water.Do не користете белило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ