• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Супер Превозникот Шим комплет за форд 8.8

Супер Превозникот Шим комплет за форд 8.8

 
DEN 1888.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Супер Превозникот Шим комплет за форд 8.8", ГМ 12 болт автомобил и камион, 8.6 & Вете. Јукон шим комплетите се прецизно обработени и прилагодени за секоја поединечна апликација за да се осигурате дека ги имате вистинските шипки за секое поставување. Супер превозникот шим комплет за форд 8.8", ГМ 12 болт патнички автомобил И камион, ГМ 8.0", 8.6", 8.6" УЈП и 1963-1979 Корвета. Испреплетениот дизајн ја прави инсталацијата многу полесна. Одговара Изберете : 1999-2017 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 1983-2009 ФОРД Ф150 1991-2014 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 1999-2017 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1999-2000,2008-2017 ГМЦ СИЕРА 1990-2011 ФОРД РЕНЏЕР 1999-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 1997-2014 форд експедиција 1979-2014 ФОРД МУСТАНГОТ 2002-2009 Шевролет траилблазер 1967-1972,2010-2015 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 2004-2012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 1999-2004 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1981-1987,1999-2014 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 2000,2002-2013 ГМЦ Јукон 2002-2013 ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА 2001-2014 ГМЦ ЈУКОН ХЛ 2006-2010 ХАМЕР Х3 1975-2011 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ 1999-2000,2002-2013 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА 2002-2009 ГМЦ ПРАТЕНИК 2001-2005,2007-2010 форд експлорер спорт ТРАК 1966-1976,1978-1979,1981-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1999,2001 ГМЦ ДЕНАЛИ 1987-2011 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО нашиот Додаток за вклопување за проверка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ