• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Палта Long Долг Машки Топол Зимски Капут Копче Паметна Волна Долна Облека Палто Машки Палта Јакни Фланелни Дуксери

Палта Long Долг Машки Топол Зимски Капут Копче Паметна Волна Долна Облека Палто Машки Палта Јакни Фланелни Дуксери

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Палта Longот Долг Машки Топол Зимски Мантил Копче Паметна Волна Долна Облека Палто Машки Палта Јакни Фланелни Дуксери3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни С недостатоци,тексас фармерки итн дебелина : Стандарден Пол : должина На Менструалниот Ракав : Долг Ракав што добивате : 1 Еез Мажи Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија5.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.2.Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст, Стил : Секојдневна Сезона : umn,зимски типови на тело. погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во пролет или лето.совршен за спортови на отворено, природа, секојдневно носење. удобна и ласкава прилика : Секојдневно, Формално Вклопување : Одговара на големината Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст, Стил : Секојдневен. Совршен За Спортови На Отворено, Природа, Секојдневно Носење. Удобно И Ласкаво. Сите Видови На Телото. Погоден За Двете Дами Или Тинејџерски Помлади Девојки Кои Носат Во Пролет Или Лето. 3.Совршен со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни С Недостатоци, Тексас Фармерки Итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ