• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уметнички Ткајачи Антиохија Ориентални Тркач Област Килим, Розова, 9' 13'

Уметнички Ткајачи Антиохија Ориентални Тркач Област Килим, Розова, 9' 13'

 
DEN 1555.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Гроздобер Цветен Медалјон Сурија Антиохија Тепих во Затворен Простор се одликува со традиционален цветен медалјон кој наликува на добро сакан антички. Изработен е од издржлива синтетика, што ја прави шик стилска основа за области со голем сообраќај. Направете ја оваа област да биде ваша со избирање од достапните бои и големини. Машина Ткаени Во Турција со 100% Полиестер. Функционалниот низок куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Дизајниран да личи на добро сакано гроздобер откритие. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците. Цврст и отпорен на дамки. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво пред да нанесете раствори за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за да се спречи лизгање и движење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ