• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ziploc® Бренд Кеси За Замрзнување Со Нов Престој Отворен Дизајн, Галон, 60, Патентирано Стоечко Дно, Лесна За Полнење Кеса За Замрзнување, Отклучување Бесплатен Комплет

Ziploc® Бренд Кеси За Замрзнување Со Нов Престој Отворен Дизајн, Галон, 60, Патентирано Стоечко Дно, Лесна За Полнење Кеса За

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите нови Кеси За Замрзнување на брендот Ziploc® со Нов Дизајн Со Отворен Престој го олеснуваат тоа од кога било.Откако ќе се наполнат кесите, технологијата За Зафат на Бренд Ziploc® n' Seal ги прави лесни за безбедно затворање, истовремено помагајќи да се заклучат изгорениците на замрзнувачот. Воведување на кеси За Замрзнување на брендот Ziploc® Со Нов Дизајн На Отворен Престој-тие остануваат отворени кога сакате, што ги прави навистина лесни за полнење, речиси како да имате дополнителен пар раце во кујната за да ви помогнат. Без разлика дали станува збор за супи, сосови или чорби, полнење, затворање и замрзнување, само оди многу полесно. Тоа е речиси како да имате дополнителен пар раце.Ziploc® бренд Торби Со Нов Престој Отворен Дизајн ќе ви помогнат, каде и да ги користите. Со димензии 10 9/16" со 10 3/4", овие Кеси За Замрзнување на брендот Ziploc® се идеална големина за чување сосови, супи, чорби, оброци и остатоци, како и за одржување на масовните состојки погодно одвоени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ